Image Alt

O Nas

GT RAT Team

Jesteśmy grupą triathlonową z kilkuletnim stażem. Z radością witamy każdą nową osobę chętną rozpocząć z nami swoją sportową przygodę. Triathlon to nasza pasja. Do treningów podchodzimy w sposób zrównoważony i przemyślany. Trenujemy systematycznie, konsekwentnie, wytrwale, ale przy tym nie zapominamy o dobrej zabawie i dużej dawce humoru.

Dla każdego

Dla początkujących W naszych szeregach mamy osoby, które dopiero zaczynają swoją przygodę z triathlonem, zmotywowane do zmiany dotychczasowych nawyków, ambitne, walczące ze swoimi słabościami. Wspólnie się przygotowujemy, startujemy i kibicujemy. Jeśli chcesz trenować triathlon, ale nie wiesz jak zacząć to zapraszamy Cię do skorzystania z pakietu GT RAT Group

Dla zaawansowanych Są wśród nas także imponująco szybcy triathloniści. Najwytrwalsi pokonują dystans IRONMANA czy górskich zawodów z serii XTRI. Ich wyniki są spektakularne! Z dumą reprezentują nasz klub na zawodach w Polsce czy na świecie, niejednokrotnie zdobywając kwalifikację na Mistrzostwa Świata i sięgając po najwyższe laury. Są dla nas inspiracją. Uczą jak przekraczać swoje granice. Jeśli zależy Ci na poprawie swoich wyników, wyznaczyłeś sobie poważne cele i chciałbyś pójść w ich ślady, to pakiet GT RAT Individual jest właśnie dla Ciebie.

Cele indywidualne W naszym gronie są też osoby, które same komponują sobie treningi wybierając spośród treningów grupowych, te które im najbardziej odpowiadają. Ich cele i przygotowanie treningowe są różne. Dzięki doświadczeniu i podejściu, które wnoszą, zyskujemy wszyscy. To opcja: grupa GT RAT Team. Mimo, że trenujemy we Wrocławiu to nasi klubowicze rozsiani są po całej Europie i nie tylko. Dla nich przygotowaliśmy pakiet GT RAT Zdalny.

Najnowsze wpisy

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium, totam rem aperiam, eaque ipsa quae ab illo.

BLOG
Close
logo
GT RAT Team

Od ponad 10 lat pomagamy w spełnianiu triathlonowych marzeń. 

Oferujemy plany treningowe, zajęcia grupowe, indywidualną opiekę trenerską on-line, a także obozy sportowe.

Godziny pracy

Poniedziałek – Pątek
08:00 – 20:00

Saturday:
08:00 – 16:00

 

Our socials
About